FaniMani

Robisz zakupy przez Internet i chcesz przy okazji pomóc WSPINCE aby przyczynić się do powstawania nowych ogródków wspinaczkowych? Możesz to zrobić dzięki FaniMani.pl. Nie wydasz żadnych dodatkowych pieniędzy, a dzięki współpracy wielu sklepów internetowych z Fundacją FaniMani drobna część wartości zakupionych towarów zostanie przekazana na rzecz WSPINKI jako darowizna.

Program FaniMani to projekt wspierania NGO realizowany przez Fundację FaniMani. Pomysł został zaczerpnięty z doświadczeń zachodnich organizacji, gdzie podobne przedsięwzięcia są stosowane z powodzeniem od wielu lat. W Polsce szybko zyskał dużą popularność. Obecnie w programie bierze udział aż 500 sklepów online, a z pomocy korzysta ponad 800 organizacji, w tym także Fundacja WSPINKA.

  1. Zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy online wejdź na fanimani.pl. Wybierasz Fundację WSPINKA, aby nas wesprzeć. Twój wybór zostanie zapamiętany, możesz go w przyszłości zmienić.
  2. Wyszukaj na fanimani.pl sklep internetowy, w którym chcesz zrobić zakupy, kliknij w logo sklepu, a następnie przejdź na stronę sklepu klikając
    Przejdź do sklepu i wspieraj
  3. Zrób zakupy - wskazany na stronie procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz WSPINKI, a Ty będziesz mógł śledzić na fanimani.pl historię Twojego wsparcia.