KW Kraków

Spotkanie dyskusyjne - drogi na własnej asekuracji

Spotkanie dyskusyjne - drogi na własnej asekuracji

Fundacja WSPINKA otrzymała zaproszenie od Olgi Kosek reprezentującej KWSk PZA do wzięcia udziału w spotkaniu dyskusyjnym dotyczącym dróg na własnej asekuracji w rejonie Jury Południowej. Dyskusja będzie się toczyć w dniu dzisiejszym w siedzibie Klubu Wysokogórskiego Kraków.

Fiala i jej MASowy skałoplan

Archiwalne przewodniki z Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego

Klub Wysokogórski Kraków udostępnił na stronie Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego toposy z dotychczasowych edycji zawodów. Gotowe przewodniki do pobrania w formacie PDF znajdują się na stronie MAS.

Łysa zwana przez wspinaczy Fialą

WSPINKA nawiązała współpracę z KW Kraków

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy od zarządu Klubu Wysokogórskiego Kraków list intencyjny w sprawie propozycji współpracy przy rewitalizacji rej

Odpowiedź na list intencyjny od KW Kraków

Odpowiedź zarządu Fundacji WSPINKA w sprawie propozycji współpracy z Klubem Wysokogórskim Kraków przy rewitalizacji Wzgórza 502 oraz Fiali.

List intencyjny od KW Kraków

Pismo z dnia 17 lutego 2015r. w sprawie propozycji nawiązania współpracy przy rewitalizacji rejonów wspinaczkowych w Jerzmanowicach. Obszarem działań mają być skały Grodzisko (Wzgórze 502) oraz Łysa (Fiala).

Nowe drogi i skałoplan Łysiny

Na Łysinie w Zimnym Dole, dzięki pracom członków Klubu Wysokogórskiego Kraków, powstały dwie długie drogi. Linie mają 55 metrów długości, komplet stałych punktów asekuracyjnych i mogą być pokonywane dwoma wyciągami.

Otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego

Klub Wysokogórski Kraków przesłał WSPINCE podziękowania za wsparcie tegorocznego V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego.

Podziekowania V MAS 2014

Skały w Jerzmanowicach

Jedziesz w Słoneczne Skały - parkuj z rozsądkiem!

Dzięki wolontariuszom z Klubu Wysokogórskiego Kraków, osoby pragnące powspinać się na Słonecznych Skałach, mogą zaparkować samochód na monitorowanym parkingu przy Urzędzie Gminy w Jerzmanowicach.

IV Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

W sobotę 11 maja odbędzie się IV Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego - Ostańce Jerzmanowickie 2013.